PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hediyelerin anlamları

reloaded_7
17-08-2008, 08:05 PM
Erkek Milletinin Aldıkları HediyelerKupa Bardak : Ne fark ettim biliyo musun? Sadece bişiler yiyip içerken susuyosun... Tabak alsam kafamda kıracağını bildiğim için üzerinde bu sevimsiz aptal ayıcıkların olduğu bardağı aldım... İç zıkkımlan ve sus

Body, gömlek vs : Bak kızım, aklını başına devşir... Giyicem diye direttiğin o şeyleri giymeye devam edersen ben senin kafanı gözünü kırmak zorunda kalıcam... En iyisi sen şimdi git içeri tuvalette giy bunu gel ben de senin ya da şu karşı masadaki şaşının bi tarafını kırmak zorunda kalmıyım... Hadi güzelim hadi...

Ayıcık, Tavşancık vs : Ben senle evlenmiceme ve başkasıyla evlenmene de izin vermiceme göre ahada sana ayı... Sarılır sarılır uyursun... Çünkü bi ömür bi ayıdan başka bişeye sarılamıcaksın...

Yüzük: Hoop hemen öle celallenme kızım... Doğum günü hediyesi o... Evlilik teklifi falan diil... Millet sahibin olduğunu görsün... Bunu normal zamanda da verirdim ama sen buna bi ton anlam yükler benim canımı sıkarsın..

İki kişilik bi Paris bileti : Şimdiye kadar böyle bişi alan olmamıştır (düşünün ben bile almadım yani ) Olursa tavsiyem şudur ki; kafasına sert bi cisimle vurun ve ayılmadan nikahı basın...

Mini Etek: Hiç bişi giymeyeceğine bari bunu giy

topuklu ayakkabı : Ben sapık bi fetişistim ama çaktırmıyorum... Bak birine söylersin kırarım kafanı... Ben özel günlerde hediye almam arkadaşlarım böyle bilicek tamam mı git şimdi giy onları bi de gözüm bayram etsin

gözlük : Yüzünü komple kapatıcak bişi bulsam daha rahat edicem ama neyse...

çiçek:Ben bi öküzüm bi kıza ne alınır bilmiyorum kahvedeki arkadaşlara danıştım bi çiçek al yeter dediler
Kızları da aldıkları hediyelerden tanıyın bariKravat: Ben seni boynundan baglayip kölem olmanı istiyorum..

Tişört : Sen amma zevksiz giyiniyosun alda bunu giy yanımda ayıp valla karizmam sallaniyo şekerim.

Şapka : Saçlarının tipi çok kötü ama sana diyemiyom bari benimleyken tak da şu şapkayi ben görmiyeyim.

Maç Bileti : Ya al şu biletleride bu akşam bizde kızlarla azcık dedikodu yapalım sıkıldım hep seninle oturmaktan.

Saat : Hep buluşmalarımıza geç kalıyorsun saatine bakta bi daha geç kalma..

Cep Telefonu : Aradigim her zaman sana ulaşayım hem bu en teknolojiği. Tüm aradıklarını banada sms atiyor

Hanımağa
17-08-2008, 08:07 PM
ellerine sağlık çok komikmiş hakkadende sağolasın

TÜLİNNN
17-08-2008, 08:09 PM
::::::Harikaydı canım teşekkürler!

mislimya
17-08-2008, 08:46 PM
zuhahaa::::ponpon:ponponcok süperdi